Світ опинився сьогодні на порозі кліматичної катастрофи. Через вплив людини піднімається рівень світового океану, тануть льодовики, зникають цілі екосистеми, почастішали екстремальні погодні явища, понад 250 мільйонів людей можуть стати кліматичними біженцями вже до середини цього століття. Подальше використання брудних застарілих технологій призведе лише до посилення цих змін та знищення природи, яку ми любимо. Забруднювачі продовжуватимуть отримувати прибутки, а ми будемо платити за це надвелику ціну у вигляді нашого здоров’я, негативних економічних, соціальних та екологічних наслідків.
В рамках діяльності з протидії зміні клімату ми опікуємось популяризацією та інформуванням населення щодо питань зміни клімату, розвитку відновлюваних джерел енергії та громадського транспорту, відстоює пріоритетність енергозбереження та енергоефективності. Ми займаємось адвокацією прогресивних законопроектів і державних рішень, які сприяють зменшенню викидів парникових газів, розвитку чистих технологій та боротьбі із глобальною зміною клімату. Ми проводимо аналітичну роботу – соціальні дослідження, аналіз державних рішень і нормативно-правових актів, розробку Сценарію переходу України на відновлювану енергетику та інше.

Зміни систему, а не клімат!

Ваша Екодія може починатися з простої економії води, електроенергії, тепла, газу, а може бути і більш активною – стати на захист збереження лісу або приєднатись до кліматичного маршу. Разом ми можемо врятувати і подбати про все, що для нас є таким цінним: нашу природу, здоров’я, життя і чудову планету!

Ставай частиною Екодії!

Команда кліматичного напрямку

Ірина Ставчук

Ірина Ставчук

Генеральна директорка, експертка з питань змін клімату та кліматичної політики

Анна Акерман

Анна Акерманн

Керівниця кліматичного відділу, кампейнерка з енергоефективності

Ганна Гуз

Ганна Гуз

Кампейнерка із транспортної політики

Соф'я Садогурська

Соф'я Садогурська

Кампейнерка з кліматичної політики

Олег Савицький

Олег Савицький

Експерт з кліматичної та енергетичної політики

Констянтин Криницький

Костянтин Криницький

Кампейнер з вугільної енергетики

Ольга Бойко

Ольга Бойко

Медіа-асистентка міжнародної кліматичної мережі CAN

Євгенія Засядько

Євгенія Засядько

Асистентка з логістичних питань

Тематичні публікації

Матеріали напрямку