Ми - Екодія

Громадська організація, яка об’єднує експертів та активістів навколо ідеї збереження довкілля >>>

Напрямки нашої діяльності

Протидія зміні клімату

Зменшення викидів парникових газів в усіх секторах економіки, популяризація енергоефективних заходів та розвитку громадського транспорту.

Чиста та безпечна енергетика

Енергонезалежна Україна з відновлюваними джерелами енергії для громад і всіх українців.

Стале сільське господарство

Зменшення негативного впливу агросектору на довкілля шляхом впровадження сучасних екологічних нормативів в агровиробництві та розвиток малих та середніх ферм.

Спільнота Екодії

Ми розвиваємо відповідальну та свідому спільноту, яка сприяє збереженню довкілля через волонтерство, активізм та підтримку!

Новини та прес-релізи

На активістку намагаються тиснути через суд. Фото: Михайло Амосов.

На активістку, побиту через її громадянську позицію щодо курників, намагаються тиснути через суд

На громадську активістку та депутатку Рацівської сільради Ніну Мартиновську, яку було побито через її громадянську позицію щодо екологічних ризиків курників на Чигиринщині, намагаються тиснути через суд.

Детальніше

Приєднуйся до нас сьогодні!

Стати волонтером

СТАТИ
ВОЛОНТЕРОМ

Якщо ти хочеш брати участь у креативних акціях та флешмобах, організовувати екологічні кінопокази, фестивалі та поширювати екологічні знання – ставай волонтером Екодії!

СТАТИ
ФІНАНСОВИМ ДОБРОЧИНЦЕМ

Якщо ти хочеш підтримати наші ініціативи за енергоефективність, відновлювану енергетику, протидію зміні клімату, розвиток сталого транспорту і сільського господарства – ставай фінансовим доброчинцем Екодії!

СТАТИ
ІНФОРМАЦІЙНИМ АГЕНТОМ

Якщо ти бажаєш підтримувати та пропагувати екологічний стиль життя, підписуйся на наші інформаційні канали і ставай інформаційним агентом Екодії!