Вимагай Київ без заторів і смогу

Затор на вулиці Саксаганського, Київ

Кількість особистого автотранспорту у Києві досягнула рівня найбільших автомобільних столиць світу. І продовжує далі зростати. Викиди від автотранспорту, які складають 87%, є основною причиною погіршення якості повітря у столиці. В літні місяці року показники забруднюючих речовин у повітрі перевищують норми у 3-4, а то і у 5 разів. Як наслідок, неухильно зростає кількість легеневих, судинно-серцевих та онкологічних захворювань.

Нам набридло стояти у заторах, дихати забрудненим повітрям і потерпати від смогу. Сьогодні ми повинні всі разом вимагати від управлінців Києва перейти до реальних дій, аби наше місто було комфортним та безпечним для життя!

Першим і реальним рішенням, яке вже зараз може зробити київська влада для оптимізації руху в місті - це забезпечити безперешкодну роботу смуг для руху громадського транспорту! Практика європейських і американських міст показала, що розвиток інфраструктури громадського транспорту - простий, оптимальний та дешевий захід для боротьби з заторами та для зменшення забруднення повітря в місті.

Тільки від нашої готовності діяти сьогодні залежить яким буде наше місто завтра! Чим більше листів, тим більший тиск на владу! Відправ листа за Київ без заторів та смогу, а ми зробимо так, щоб влада почула голос кожного та кожної!