Шановний відвідувач, на цій сторінці відбувався збір підписів звернення щодо забезпечення безперешкодної роботи смуг для руху громадського транспорту.

Збір підписів завершено, але ми системно продовжуємо діяльність для зменшення шкідливих викидів від транспорту і розвитку комфортного громадського транспорту. Слідкуйте за оновленнями нашої кампанії “Звільни смугу”.

Вимагай Київ без заторів і смогу

Шановний Володимире Борисовичу,

Кількість особистого автотранспорту у Києві досягнула рівня найбільших автомобільних столиць світу. І продовжує далі зростати. Викиди від автотранспорту, які складають 87%, є основною причиною погіршення якості повітря у столиці. В літні місяці року показники забруднюючих речовин у повітрі перевищують норми у 3-4, а то і у 5 разів. Як наслідок, неухильно зростає кількість легеневих, судинно-серцевих та онкологічних захворювань.

Нам набридло стояти у заторах, дихати забрудненим повітрям і потерпати від смогу. Сьогодні ми повинні всі разом вимагати від управлінців Києва перейти до реальних дій, аби наше місто було комфортним та безпечним для життя!

Першим і реальним рішенням, яке вже зараз може зробити київська влада для оптимізації руху в місті – це забезпечити безперешкодну роботу смуг для руху громадського транспорту! Практика європейських і американських міст показала, що розвиток інфраструктури громадського транспорту – простий, оптимальний та дешевий захід для боротьби з заторами та для зменшення забруднення повітря в місті.

Тільки від нашої готовності діяти сьогодні залежить яким буде наше місто завтра! Чим більше листів, тим більший тиск на владу! Відправ листа за Київ без заторів та смогу, а ми зробимо так, щоб влада почула голос кожного та кожної!

Наша кампанія “Звільни смугу” є частиною напрямку діяльності Екодії – Транспорт. Опис цього напрямку ви знайдете нижче.

Транспорт

Зменшення забруднення від транспорту через ефективну державну політику, стандарти та підтримку громадського транспорту.