Підпишись на нашу розсилку та стань частиною активної екологічної спільноти!


У наших листах ти отримуватимеш свіжі екологічні новини, аналіз викликів України у сферах клімату, енергетики, транспорту і сільського господарства та дізнаватимешся, яким чином можна допомогти їх вирішити. Ти зможеш впливати на зміни, підписуючи петиції, долучаючись до акцій на вулицях і флешмобів онлайн. А головне – матимеш цінні знання, якими зможеш поділитися зі світом (або просто обговорити з друзями).
Наша мрія – об’єднати екологічних активістів і активісток усієї країни, аби разом захистити майбутнє наших дітей і нас самих. Ми прагнемо ділитися своєю працею і знаннями, збільшуючи частку екологічно свідомого населення. Якщо ти розділяєш цю мрію і хочеш почати діяти – підписуйся на регулярну порцію новин і можливостей.
Ти можеш вибрати теми, які тобі цікаві (хоча ми щиро віримо, що тебе цікавлять усі наші напрями), аби ми знали, що тобі розповідати.

Які тематики тебе цікавлять:

Я надаю ГО “Екодія” згоду на обробку персональних даних.

Що можна зробити ще?

Якщо ти хочеш брати участь у креативних акціях та флешмобах, організовувати екологічні кінопокази, фестивалі та поширювати екологічні знання – ставай волонтером Екодії!

Якщо ти хочеш підтримати наші ініціативи за протидію зміні клімату, відновлювану енергетику, розвиток сталого транспорту і сільського господарства – ставай фінансовим доброчинцем Екодії!