«У пошуках чистої води»

Збери команду Екодії в експедицію

Чи ти знаєш, наскільки чиста вода, яку ти п’єш, в якій купаєшся, біля якої відпочиваєш? Можна оцінити «на око» і вірити у краще, але знати напевне – неможливо. Держава не має повноцінної системи моніторингу якості води, особливо на рівні сільських громад. 

Допоможи Екодії зібрати 50 тисяч гривень на аналіз забруднення водойм у сільській місцевості. Так ми зможемо дослідити, наскільки безпечна вода у громадах, що впливає на її якість, і таким чином зрозуміємо, що робити для зменшення забруднення.

Підтримати
ScreenScreen

Офіційна статистика, свідчить, що 99% забруднення води в Україні продукують житловий сектор, промисловість та енергетика, і лише 0,5% — сільське господарство. Водночас у ЄС рахують, що більше половини забруднення вод походить від агросектору.

Така різниця у даних виникає за відсутності в Україні системного моніторингу за впливом на воду у сільській місцевості. Саме там протікають десятки тисяч річок, які впадають у головні ріки країни і далі у моря.

Екодія планує провести громадський аналіз якості води у щонайменше 10 громадах, де бракує даних про забруднення води. Так ми зможемо сформувати інтерактивну мапу забруднення місцевих вод, що впадають у головні водні артерії та напувають країну.

Під час Експедиції ми передамо частину обладнання місцевим ініціативним групами та навчимо їх надалі проводити самостійні дослідження води.

Зібрані кошти підуть на:

Screen

Закупівлю наборів з реагентами

Screen

Залучення незалежного експерта з моніторингу вод

Screen

Перевірку наших знахідок у сертифікованих лабораторіях

Міша і Марічка перевіряють воду

Твій внесок допоможе:

Дослідити якість води

у сільських громадах України та насамперед зібрати дані щодо тих водних об’єктів, де немає системного моніторингу;

Отримати та поширити інформацію

про стан досліджених вод;

Надати місцевим ініціативним групам обладнання

та знання щодо аналізу якості води;

Створити інтерактивну онлайн-мапу

із даними аналізу якості води у громадах, що буде доповнюватись після кожної експедиції команди Екодії та ініціативних груп з регіонів та громад.

Нині зібрано:

15 587

із 

 50 000 

гривень

Screen

Зроби свій внесок

Вибери суму

Я надаю ГО “Екодія” згоду на обробку персональних даних та інформування.