Ми розвиваємо спільноту людей, яку хвилюють екологічні проблеми і вони прагнуть їх вирішувати. Ми формуємо культуру участі у захисті та збереженні довкілля через екологічне волонтерство, еко-активізм і фінансову доброчинність.
Ми підтримуємо громади в їхній боротьбі за власні права на чисте довкілля, допомагаємо їм об’єднуватися задля вирішення локальних проблем. Ми навчаємо місцевих активістів засобів громадського тиску, консультуємо щодо екологічних проблем і ризиків певних проблемних об’єктів, підтримуємо медійно.
Бути в Екодії – це досвід креативних екологічних активностей, коло однодумців, нові знання, цікаві знайомства, можливість долучитися до політики екологізації України та заряд бадьорості, наприклад, від кави, завареної на сонці 🙂
Якщо ти хочеш брати участь в креативних акціях та флешмобах, організовувати екологічні кінопокази та фестивалі, поширювати екологічні знання, ​проводити свій час весело, цікаво, а головне – з користю, ставай волонтером Екодії.
Якщо ти хочеш підтримати наші ініціативи за енергоефективність, запровадження відновлювальної енергетики, боротьбу з наслідками зміни клімату, розвиток сталого транспорту і сільського господарства, ставай фінансовим доброчинцем Екодії.
Якщо ти бажаєш підтримувати та пропагувати екологічний стиль життя, підписуйся на наші інформаційні канали (Facebook, Email-розсилка, Instagram) і ставай інформаційним агентом Екодії.
Ти можеш запросити експертів Екодії до університету, школи, або компанії, щоб ми провели інтерактивне навчання чи тематичну лекцію. Запрошуй! Буде цікаво та корисно.

Приєднуйся до нас сьогодні!

Стати волонтером

СТАТИ
ВОЛОНТЕРОМ

Якщо ти хочеш брати участь у креативних акціях та флешмобах, організовувати екологічні кінопокази, фестивалі та поширювати екологічні знання – ставай волонтером Екодії!

СТАТИ
ФІНАНСОВИМ ДОБРОЧИНЦЕМ

Якщо ти хочеш підтримати наші ініціативи за енергоефективність, відновлювану енергетику, протидію зміні клімату, розвиток сталого транспорту і сільського господарства – ставай фінансовим доброчинцем Екодії!

СТАТИ
ІНФОРМАЦІЙНИМ АГЕНТОМ

Якщо ти бажаєш підтримувати та пропагувати екологічний стиль життя, підписуйся на наші інформаційні канали і ставай інформаційним агентом Екодії!

Звертайтесь до нас!

Дарія Жданова

Дарія Жданова

Менеджерка із залучення волотерів/ок

Ольга Тарасенко

Ольга Тарасенко

Менеджерка із залучення прибічників