Ми розвиваємо спільноту людей, яку хвилюють екологічні проблеми та яка прагне їх розв’язувати. Ми формуємо культуру участі у захисті та збереженні довкілля через екологічне волонтерство, екоактивізм і фінансову доброчинність.
Ми підтримуємо громади в їхній боротьбі за власні права на чисте довкілля, допомагаємо їм об’єднуватися задля розв’язання локальних проблем. Навчаємо місцевих активістів засобів громадського тиску, консультуємо щодо екологічних проблем і підтримуємо медійно.
Спільнота Екодії – це виняткові екологічні активності у колі однодумців, нові знання, цікаві знайомства, можливість долучитися до політики екологізації України та заряд бадьорості, наприклад, від кави, завареної на сонці.
Ми будемо раді людям із будь-якого куточка нашої планети, які бажають екодіяти на захист довкілля! Обирайте свій формат залучення до спільноти Екодії.

Приєднуйтеся до нас сьогодні!

Стати волонтером/кою

СТАТИ
ВОЛОНТЕРОМ/КОЮ

Якщо ви хочете підтримати кампанії Екодії своїми часом та вміннями, діяти на захист довкілля разом зі спільнотою однодумців — приєднуйтеся до нашої волонтерської команди.

Стати Другом/Подругою

СТАТИ ДРУГОМ/ПОДРУГОЮ

Якщо ви хочете фінансово підтримати наші ініціативи, отримувати листи з «кухні» Екодії, а також запрошення на наші внутрішні та зовнішні події – приєднуйтеся до спільноти Друзів Екодії!

Підписатися на розсилку

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ ЕКОДІЇ

Якщо ви хочете щотижня отримувати актуальні еконовини України та світу, дізнаватися про поточні проєкти Екодії та долучатись до наших подій, підписуйтеся на розсилку та інформаційні канали Екодії.

Звертайтесь до нас!