Центр екологічних ініціатив “Екодія” – це громадська організація, яка об’єднує експертів та активістів навколо ідеї збереження довкілля через вплив на прийняття рішень. Ми ведемо боротьбу за енергоефективність, відновлювану енергетику, протидію зміні клімату, за чисте повітря для всіх, розвиток сталого транспорту і сільського господарства України.
Наша Візія:
Людство у своєму розвитку зберігає чисте і безпечне довкілля
Наша Місія:
Діяти на захист довкілля через вплив на прийняття рішень та розвиток активної спільноти
Наші цінності:
  • Системність і націленість на рішення. Ми знаходимо причини проблем і систематично працюємо на їх вирішення. Формуємо позиції на основі наукових даних і відстоюємо їх як активні громадяни.
  • Незалежність. Ми самостійні в прийнятті рішень. Ми не залежимо, зокрема, від політиків та бізнесу.
  • Об’єднання для спільної дії. Ми формуємо спільноту активних людей та співпрацюємо з організаціями, ініціативами, громадами на принципах взаємної допомоги і підтримки.
  • Ненасилля. Ми використовуємо в нашій роботі лише ненасильницькі методи. Ми толерантно та з повагою ставимося до різних поглядів.
  • Екосвідомість. Ми усвідомлюємо вплив наших дій на довкілля. Ми приймаємо кожне рішення зважаючи на його екологічні наслідки.
Ми розуміємо, що для досягнення великих змін потрібно об’єднувати зусилля. Тому експерти Екодії є учасниками об’єднань громадських організацій:
Climate Action Network, Europe, CAN EECCA, CEE Bankwatch Network, Coalition on Human Rights in Development, INFORSE Europe, Land Matrix, Transport and Environment, Українська кліматична мережа, коаліція “Енергетичний перехід”, Реанімаційний пакет реформ, Українська мережа сільського розвитку.

Напрямки нашої діяльності

Ми вдячні та цінуємо всіх і кожного!

Адже тільки разом ми зробимо цей світ кращим! Приєднуйся до нас!


ПРИЄДНАТИСЯ ДО ЕКОДІЇ

Інформація про нашу діяльність у 2020 році:

Аудит фінансової звітності Екодії за 2020 рік, англ. (PDF)
Фінансовий звіт Екодії за 2020 рік (PDF)
Описовий звіт Екодії за 2020 рік