Світ опинився сьогодні на порозі кліматичної катастрофи. Через вплив людини піднімається рівень світового океану, тануть льодовики, зникають цілі екосистеми, почастішали екстремальні погодні явища, понад 250 мільйонів людей можуть стати кліматичними біженцями вже до середини цього століття. Подальше використання брудних застарілих технологій призведе лише до посилення цих змін та знищення природи, яку ми любимо. Забруднювачі продовжуватимуть отримувати прибутки, а ми будемо платити за це надвелику ціну у вигляді нашого здоров’я, негативних економічних, соціальних та екологічних наслідків.
В рамках діяльності з протидії зміні клімату ми опікуємось популяризацією та інформуванням населення щодо питань зміни клімату, розвитку відновлюваних джерел енергії та громадського транспорту, відстоює пріоритетність енергозбереження та енергоефективності. Ми займаємось адвокацією прогресивних законопроектів і державних рішень, які сприяють зменшенню викидів парникових газів, розвитку чистих технологій та боротьбі із глобальною зміною клімату. Ми проводимо аналітичну роботу – соціальні дослідження, аналіз державних рішень і нормативно-правових актів, розробку Сценарію переходу України на відновлювану енергетику та інше.

 

Кампанії напрямку:
# Кліматична політика
# Наслідки зміни клімату
# Адаптація до зміни клімату
# Кліматичне мережування

Зміни систему, а не клімат!

Ваша Екодія може починатися з простої економії електроенергії, води, тепла, газу, а може бути і більш активною – заповнити форму і стати кліматичним активістом та приєднатись до наших майбутніх кліматичних заходів. Разом ми можемо врятувати і подбати про все, що для нас є таким цінним: нашу природу, здоров’я, життя і чудову планету!

Ставай кліматичним активістом!

Команда кліматичного напрямку

Євгенія Засядько

Євгенія Засядько

Керівниця відділу клімату і транспорту, Експертка з кліматичної політики

Оксана Омельчук

Оксана Омельчук

Фахівчиня з адаптації до зміни клімату

Ольга Бойко

Ольга Бойко

Експертка з кліматичного мережування

Софія Садогурська

Соф'я Садогурська

Експертка зі зміни клімату, членкиня правління

Ольга Гусакова

Ольга Гусакова

Експертка з адаптації до зміни клімату

Дар'я Лазарєва

Експертка з адаптації до зміни клімату

Анна Акерман

Анна Акерманн

Експертка з питань клімату та енергоефективності

Тематичні публікації

Матеріали напрямку