Світ опинився сьогодні на порозі кліматичної катастрофи. Через вплив людини піднімається рівень світового океану, тануть льодовики, зникають цілі екосистеми, почастішали екстремальні погодні явища, понад 250 мільйонів людей можуть стати кліматичними біженцями вже до середини цього століття. Подальше використання брудних застарілих технологій призведе лише до посилення цих змін та знищення природи, яку ми любимо. Забруднювачі продовжуватимуть отримувати прибутки, а ми будемо платити за це надвелику ціну у вигляді нашого здоров’я, негативних економічних, соціальних та екологічних наслідків.
В рамках діяльності з протидії зміні клімату ми опікуємось популяризацією та інформуванням населення щодо питань зміни клімату, розвитку відновлюваних джерел енергії та громадського транспорту, відстоює пріоритетність енергозбереження та енергоефективності. Ми займаємось адвокацією прогресивних законопроектів і державних рішень, які сприяють зменшенню викидів парникових газів, розвитку чистих технологій та боротьбі із глобальною зміною клімату. Ми проводимо аналітичну роботу – соціальні дослідження, аналіз державних рішень і нормативно-правових актів, розробку Сценарію переходу України на відновлювану енергетику та інше.
>> Спецпроект Екодії “Дослідження підняття рівня моря внаслідок зміни клімату “Вода близько”

Зміни систему, а не клімат!

Ваша Екодія може починатися з простої економії води, електроенергії, тепла, газу, а може бути і більш активною – підтримати наше звернення про перехід до 100% ВДЕ або приєднатись до наших майбутніх кліматичних маршів. Разом ми можемо врятувати і подбати про все, що для нас є таким цінним: нашу природу, здоров’я, життя і чудову планету!

Ставай частиною Екодії!

Команда кліматичного напрямку

Ірина Бондаренко

Керівниця відділу клімату та сталого транспорту

Євгенія Засядько

Євгенія Засядько

Координаторка з питань зміни клімату

Ольга Бойко

Ольга Бойко

Медіа-асистентка міжнародної кліматичної мережі CAN

Соф'я Садогурська

Соф'я Садогурська

Кампейнерка

Ольга Гусакова

Ольга Гусакова

Асистентка кліматичного відділу

Анна Акерман

Анна Акерманн

Експертка з питань клімату та енергоефективності, членкиня правління

Тематичні публікації

Матеріали напрямку