Долучись до Екодії та змінюй світ на краще!Екодія – це громадська організація, яка об’єднує експертів та активістів навколо ідеї збереження довкілля через вплив на прийняття рішень. Ми ведемо боротьбу за енергоефективність, відновлювану енергетику, протидію зміні клімату, за чисте повітря для всіх, розвиток сталого транспорту і сільського господарства України.


Наша мрія – об’єднати екологічних активістів і активісток усієї країни, аби разом захистити майбутнє наших дітей і нас самих. Ми прагнемо ділитися своєю працею і знаннями про клімат, енергетику, транспорт, повітря, забруднення води і землі, збільшуючи частку екологічно свідомого населення. Якщо ти бажаєш підтримувати та пропагувати екологічний стиль життя, підписуйся на наші інформаційні канали і ставай інформаційним агентом Екодії!

Якщо ти хочеш регулярно підтримувати нашу діяльність і отримувати за це цікаві бонуси – ставай частиною спільноти Друзів Екодії!

Якщо ти хочеш підтримати наші ініціативи за протидію зміні клімату, відновлювану енергетику, розвиток сталого транспорту і сільського господарства – ставай фінансовим доброчинцем Екодії!

Якщо ти хочеш брати участь у креативних акціях та флешмобах, організовувати екологічні кінопокази, фестивалі та поширювати екологічні знання – ставай волонтером Екодії!

Завітай у магазин мерчу Екодії!


Речі виготовлятимуться під кожне окреме замовлення, тож ми не будемо продукувати зайвого – лише потрібне. А частину коштів магазин перераховуватиме як допомогу на діяльність Екодії. Тож це хороший спосіб і нас підтримати, і собі мати щось приємне й корисне.