Традиційна енергетика виробляє енергію, використовуючи вугілля, газ та атомні станції. Це призвело до кризи у вигляді змін клімату, забруднення повітря і води, нестачі продовольства, поширення ядерної зброї та радіоактивного забруднення значних територій. Прийшов час готувати вугільним та атомним станціям сучасну та безпечну альтернативу – відновлювані джерела енергії (ВДЕ)!
Вони, невичерпні та екологічні, дозволять забезпечити енергонезалежність України, бо не потребують постійної закупівлі палива – урану, газу, вугілля. Відновлювана енергетика здатна забезпечити достатнє виробництво теплової та електроенергії для промисловості, домогосподарств, транспортної галузі та сільського господарства. Вона дозволить створити нові робочі місця для виготовлення та встановлення обладнання, монтування та обслуговування сонячних систем, проведення енергоаудиту будівель.
Енергетичний напрямок роботи Екодії відповідає важливому завданню повного переходу на відновлювану енергетику; переконує владу розвивати децентралізовану генерацію через створення коаліції організацій зі спільними вимогами; бореться за те, щоб атомна енергетика сплачувала за вирішення своїх проблем з радіоактивними відходами та накопичила достатньо коштів на безпечне закриття станцій.
Кампанії напрямку:

# Енергоефективність

# Відновлювана енергетика

# Атомна енергетика

# Добудова ХАЕС

# Добудова ТГАЕС

# Справедлива трансформація вугільних регіонів

Ваша Екодія може починатись з простої економії води, електроенергії, тепла, а може бути більш активною – долучитися до нашої волонтерської команди, щоб разом поширювати знання про енергетику майбутнього та втілювати практичні проекти!

Ставай частиною Екодії!

Тематичні публікації

Матеріали напрямку