Владлена Марцинкевич

Владлена Марцинкевич

Голова Правління.

Владлена працює у громадському секторі більше десяти років (з 2007 ) по національним та міжнародним екологічним питанням та була серед засновників Екодії. Наразі вона є міжнародним співробітником мережі Центральної та Східної Європи «Бенквоч». Вона має досвід відслідковування впливів великих інфраструктурних проектів – видобувної галузі, гідроенергетики, ведення громадських кампаній, досліджень та адвокації з приймаючими рішення. Вона тривалий час займається підтримкою сільських громад та екологізацією агропромисловості в України. У роботі вважає важливими дотримання ґендерної рівності та прав людини.

Владлена має ступінь магістра «Екології та охорони навколишнього природного середовища» від Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Центрально-європейського університету.

Олег Савицький

Олег Савицький

Член Правління.

Олег Савицький – експерт з кліматичної та енергетичної політики з досвідом роботи на міжнародному рівні. В складі делегації громадських спостерігачів Climate Action Network в 2015 році приймав участь в конференції РКЗК ООН в Парижі, в 2016 році був стипендіатом природозахисного фонду Міхаеля Зуккова (м. Грайсвальд, Німеччина).

Головні фахові сфери: захист атмосфери від промислового забруднення, вугільна енергетика, відновлювана енергетика, декарбонізація енергетичного сектору та енергетична політика, журналістика. Автор чисельних блогів та статей у ЗМІ, в тому числі англомовних, а також тематичних досліджень і публікацій. Олег має ступінь магістра з радіоелектроніки (НТУУ “КПІ”).

Максим Бабаєв

Максим Бабаєв

Член Правління.

Максим має п’ятирічний досвід роботи у сфері відновлюваної енергетики у громадському секторі, а також 2 роки у сфері надання послуг зі сталого розвитку в одній з найбільших аудиторських компаній України.

Сьогодні Максим є координатором Української кліматичної мережі, до цього очолював платформу , створену українськими консалтинговими компаніями для підтримки інвестицій у чисту енергетику. Основну роботу доповнює участю в екологічних освітніх ініціативах та активностях Екодії. Засновник кількох освітніх та інформаційних проектів на тему сталого розвитку.

Максим отримав ступінь магістра за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища» в Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

Надія Армем’єва

Надія Артем’єва

Членкиня Правління.

Надія Артем’єва – працює в громадському секторі з 2006 року у сфері розвитку громад, зокрема працювала як волонтерка ООН-координаторка молодіжних ініціатив для громад на територіях, що постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС, національна тренерка з проєктного менеджменту Корпусу Миру США в Україні. В 2015-2017 рр. була національною координаторкою міжнародного проєкту з питань адаптації до зміни клімату «Climate Forum East II». Зараз працює менеджеркою грантової програми Українського Жіночого Фонду.

Серед сфер зацікавлення Надії: сталі рішення для розвитку громад, адаптація до зміни клімату та природо-орієнтовані рішення, урбаністика.

Надія отримала ступінь спеціаліста за спеціальностями «Бухгалтерський облік і аудит» та «Менеджмент та економіка» в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

Анна Акерманн

Анна Акерманн

Членкиня Правління.

Анна Акерманн – фахівчиня з енергетичної та кліматичної політики, одна з членів-співзасновників Екодії. Працює у Міжнародному інституті сталого розвитку та займається темою зеленого післявоєнного відновлення України.

Має багаторічний досвід підготовки аналітичних досліджень та адвокації. У 2016-2018 роках була менеджеркою групи “Реформа енергетичного сектору” коаліції громадських організацій Реанімаційного Пакету Реформ. До залучення до громадського сектору працювала у міжнародних проєктах з енергетики та енергоефективності.

Анна отримала ступінь магістра за спеціальністю “Теплові електричні станції” у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», а також ступінь магістра “Екологічні науки, політика та менеджмент” у Центральному Європейському Університеті, Манчестерському університеті та Лундському університеті.

Юлія Огаренко

Юлія Огаренко

Членкиня Правління.

Юлія має понад 12 років аналітичної та дослідницької роботи у галузі енергетичної та екологічної політики. Раніше вона працювала дослідницею в Інституті економічних досліджень та політичних консультацій, який є одним із провідних аналітичних центрів України. До її обов’язків входив аналіз розвитку політики в енергетичному та аграрному секторах України та розробка рекомендацій для відповідних державних установ. З 2015 року Юлія є асоційованою дослідницею Міжнародного інституту сталого розвитку (IISD). В рамках Енергетичної програми IISD, Юлія працює над аналітичними дослідженнями з низки тем з фокусом на ціноутворенні в енергосекторі, реформі субсидій на викопні види палива та кліматичній політиці.

Юлія отримала ступінь магістра за спеціальністю «Екологія та захист навколишнього середовища» у Національному університеті «Києво-Могилянська академія», а також ступінь магістра за спеціальністю «Сталий розвиток (екологічна економіка)» в Університеті Лідса, Великобританія.