Владлена Марцинкевич

Голова Правління.

Владлена працює у громадському секторі більше десяти років (з 2007 ) по національним та міжнародним екологічним питанням та була серед засновників Екодії. Наразі вона є міжнародним співробітником мережі Центральної та Східної Європи «Бенквоч». Вона має досвід відслідковування впливів великих інфраструктурних проектів – видобувної галузі, гідроенергетики, ведення громадських кампаній, досліджень та адвокації з приймаючими рішення. Вона тривалий час займається підтримкою сільських громад та екологізацією агропромисловості в України. У роботі вважає важливими дотримання ґендерної рівності та прав людини.

Владлена має ступінь магістра «Екології та охорони навколишнього природного середовища» від Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Центрально-європейського університету.

Ірина Головко

Членкиня Правління.

Маючи більш ніж 10-річний досвід роботи у громадських організаціях у сфері охорони довкілля, Ірина працює національним координатором мережі Центральної та Східної Європи «Бенквоч». Ірина є співзасновницею ГО Екодія, вона координує діяльність організації у напрямках переходу на відновлювані джерела енергії, згортання вугільної та атомної енергетики.

Ірина отримала ступінь магістра з екології та охорони навколишнього природного середовища у Києвському національному університеті “Києво-Могилянська академія”. Протягом навчання вона працювала на грантовому проекті японського уряду “Grass-Roots”, спрямованому на відновлення та розвиток місцевих громад в регіонах, постраждалих від аварії на ЧАЕС.

Олег Савицький

Олег Савицький

Член Правління.

Олег Савицький – експерт з кліматичної та енергетичної політики з досвідом роботи на міжнародному рівні. В складі делегації громадських спостерігачів Climate Action Network в 2015 році приймав участь в конференції РКЗК ООН в Парижі, в 2016 році був стипендіатом природозахисного фонду Міхаеля Зуккова (м. Грайсвальд, Німеччина).

Головні фахові сфери: захист атмосфери від промислового забруднення, вугільна енергетика, відновлювана енергетика, декарбонізація енергетичного сектору та енергетична політика, журналістика. Автор чисельних блогів та статей у ЗМІ, в тому числі англомовних, а також тематичних досліджень і публікацій. Олег має ступінь магістра з радіоелектроніки (НТУУ “КПІ”).

Максим Бабаєв

Максим Бабаєв

Член Правління.

Максим має п’ятирічний досвід роботи у сфері відновлюваної енергетики у громадському секторі, а також 2 роки у сфері надання послуг зі сталого розвитку в одній з найбільших аудиторських компаній України.

Сьогодні Максим координує платформу, створену українськими консалтинговими компаніями для підтримки інвестицій у чисту енергетику. Основну роботу доповнює участю в екологічних освітніх ініціативах та активностях Екодії.

Максим отримав ступінь магістра за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища» в Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

Софія Садогурська

Соф’я Садогурська

Членкиня Правління.

Соф’я Садогурська більше трьох років працює у громадському секторі із питаннями адаптації до зміни клімату та кліматичної політики. Протягом 2017-2018 рр у складі делегації громадських спостерігачів брала участь в Кліматичних переговорах РКЗК ООН. У 2018 році була членкинею Ради «Української кліматичної мережі». Має 3-річний досвід роботи менторкою в програмах неформальної освіти молоді.

Соф’я отримала ступінь магістра з біології у Києвському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка. Зараз вона навчається в аспірантурі та займається науковими дослідженнями в сфері морської біології та охорони біорізноманіття. Працювала в науково-дослідних інститутах та додатково навчалася на курсах з менеджменту навколишнього середовища та морського права у Німеччині, Ізраїлі та на Мальті.