У 2018 році екстремальні погодні явища забрали тисячі життів та завдали величезних збитків по всьому світу. Через зміну клімату частішають посухи, приходять неочікувані зливи, а рівень моря підвишується.

Водночас Україна щороку імпортує та спалює мільйони тонн вугілля, газу, нафти, ядерного палива. Це підриває не лише енергетичну, а й кліматичну безпеку.

У твоїх силах це змінити! Звернися до лідерів та членів політичних партій із вимогами відстоювати перехід України на відновлювану енергетику:

  1. Включити до програми своєї політичної партії зобов’язання підняти енергоефективність та забезпечити перехід України на 100% ВДЕ до 2050 року.
  2. Створити законодавчу базу, що дозволить простим українцям по всій країні скористатися перевагами відновлюваної енергії.
  3. Виділяти у державному бюджеті більше коштів на програми підтримки енергоефективності, розвитку ВДЕ, екологічного громадського транспорту.
  4. Відмовитися від планів добудови Хмельницької АЕС та будівництва будь-яких нових потужностей вугільної та атомної енергетики.
Перехід на енергію сонця та вітру – це не лише можливість протидіяти зміні клімату, а й нові перспективи для розвитку економіки та робочі місця в регіонах. Це чисте повітря у містах та відсутність ризиків небезпечних аварій. Це можливості простим українцям бути виробниками та споживачами чистої енергії.

Підпиши звернення - твори енергонезалежну та чисту Україну!

ПОВНИЙ ТЕКСТ ЗВЕРНЕННЯ ТУТ

Я хочу чисту та безпечну енергію в Україні!

Кожного року Україна імпортує та спалює мільйони тонн викопного палива: вугілля, газу, нафти, ядерного палива - і цим підриває свою енергетичну та кліматичну безпеку. Зміни клімату стають все більш відчутні - частішають посухи та приходять неочікувані зливи, підвищується рівень моря.

Перехід на відновлювану енергетику дозволить це змінити!

Відновлювана енергетика - це нові перспективи для розвитку економіки та робочі місця в регіонах. Це чисте повітря у містах та відсутність ризиків небезпечних аварій. Це можливості простим українцям бути виробниками та споживачами чистої енергії.

Звернися до українських політиків та партій із вимогою відстоювати перехід України на
відновлювану енергетику!

**your signature**

909 = 61% з необхідного
0
1,500

Поділіться з друзями:

   

Ініціатори звернення: