Ми боремось проти концентрації сільськогосподарських земель агрохолдингами!

Екодія разом з ініціативою Land Matrix відслідковує концентрацію великих масивів сільськогосподарських земель під контролем комерційних компаній. Це здійснюється внаслідок придбань чи поглинань інших компаній, що негативно впливає на якість ґрунтів, забруднює повітря, наземні та підземні води через значну інтенсифікацію сільського господарства.
Для ефективного висвітлення даної проблеми в Україні, ми надсилаємо запити до органів державної влади та аналізуємо наявну у медіа-просторі інформацію щодо придбаних земель. Таким придбанням притаманні: великий розмір земельних угідь; укрупнення компаній та зникнення малих та середніх форм господарювання у сільській місцевості; зміна власника земель та порушення або нехтування правами людини.
Всю зібрану інформацію ми презентуємо на офіційному сайті ініціативи у вигляді угод чи публікацій на дану тематику, щоб показати дані у доступному вигляді.
Підтримай Land Matrix Initiative – поділись з нами своїми знаннями та інформацією! Напишіть на електронну пошту landmatrix@ecoact.org.ua або на офіційну сторінку Екодія у Facebook.

Матеріали кампанії