Вугільні громади Волинської області проходять свою трансформацію ще з 1990-х, коли там почали зачинятися шахти. Зараз ці громади впевнено йдуть вперед та планують свою справедливу трансформацію, і Екодія підтримує їх на шляху до низьковуглецевого розвитку.
В умовах війни та енергетичної кризи спричиненої російськими атаками на українську інфраструктуру важливо створювати умови для розвитку малої децентралізованої генерації, і зокрема вугільні громади Волинської області можуть стати надихаючим прикладом завдяки таким ініціативам. Саме тому, щоб стимулювати впровадження рішень на основі відновлюваних джерел енергії, за ініціативи ГО Екодія та за підтримки Фонду RePower Ukraine, було проведено оцінку сонячного потенціалу дахів муніципальних будівель вугільних громад Волинської області – а саме, Поромівської, Нововолинської та Литовезької громад.
Завантажити публікації:
Поромівська громада, оцінка сонячного потенціалу дахів муніципальних будівель (PDF)
Нововолинська громада, оцінка сонячного потенціалу дахів муніципальних будівель (PDF)
Литовезька громада, оцінка сонячного потенціалу дахів муніципальних будівель (PDF)
Матеріали підготовлені в межах проєкту «Нова енергія – сприяння діалогу для сталого розвитку українських вугільних регіонів» за підтримки Федерального міністерства економіки та захисту клімату Німеччини у співпраці з Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), та за співфінансування Європейським Союзом.