Соціально-економічний аналіз 6 ОТГ у рамках проєкту «Перспективи сталого розвитку для сільських територій» охоплює природні ресурси сільських територій, включаючи клімат і його сучасну зміну; демографічний потенціал; людський і соціальний капітал; місцеву економіку, особливо сільське господарство; систему землеволодіння на землекористування; джерела формування бюджету та напрямів використання наявних фінансових ресурсів, у тому числі, в умовах впливу на бюджетний процес пандемії COVID‑19. Особливу увагу присвячено визначенню рівня інклюзивності розвитку сільських територій, тобто включеності селян до процесів розвитку ОТГ.
Документ підготовано групою науковців під керівництвом проф. Олени Бородіної, завідувача відділу економіки і політики аграрних перетворень ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАНУ» у співпраці з Громадською спілкою «Українська мережа сільського розвитку».
Публікація розроблена в рамках проекту «Перспективи сталого розвитку для сільських територій» у співпраці з ДРА та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини та Міжнародної протестантської агенції служби розвитку протестантської Діаконії «Хліб для Світу». Погляди, наведені в цьому документі, є позицією авторів і не обов`язково мають трактуватися як офіційна думка донорів.
Завантажити публікації:
Підсумковий звіт: Соціально-економічний аналіз розвитку ОТГ (PDF)
Соціально-економічний аналіз розвитку Бужанської ОТГ (PDF)
Соціально-економічний аналіз розвитку Витвицької ОТГ (PDF)
Соціально-економічний аналіз розвитку Вовковинецької ОТГ (PDF)
Соціально-економічний аналіз розвитку Лосинівської ОТГ (PDF)
Соціально-економічний аналіз розвитку Новослобідської ОТГ (PDF)
Соціально-економічний аналіз розвитку Шумської ОТГ (PDF)