Екодія підготувала список із 20 критеріїв у 7 напрямках, який допоможе зрозуміти: чи задовольняє новий НВВ бачення громадськості, міжнародні цілі та чи допоможе він нам зробити свій внесок у боротьбу з глобальною кліматичною кризою.
Критерії цього чек-листа спрямовані на те, щоб НВВ був амбітним, сприяв пом’якшенню та адаптації до зміни клімату та системним змінам. Сам же процес розробки та подальшої реалізації НВВ має бути прозорим та відкритим і включати у себе усі зацікавлені сторони. Найбільш важливим етапом є реалізація, тож ми передбачили, що потрібно закласти власні фінансові зобов’язання, і звернулись до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та Кабінету Міністрів України з отриманими рекомендаціями.
Завантажити документ:
Рекомендації Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів України до затвердження другого Національно визначеного внеску України (PDF)
Рекомендації Кабінету Міністрів України з отриманими рекомендаціями до затвердження другого Національно визначеного внеску України (PDF)
Ми отримали відповідь від Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів:
Відповідь Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України щодо рекомендацій по затвердженню другого Національно визначеного внеску України (PDF)