Протягом всього літа Екодія отримувала світлини на конкурс “Листівка з села” з різних куточків України. У надісланих листівках – життя сучасного села, його мальовничі краєвиди, надихаючі історії, а також проблеми, з якими стикаються люди та довкілля. Загалом, ми отримали близько 200 світлин від фермерів, мандрівників, фотографів та просто людей, що люблять українське село.
Журі конкурсу, до складу якого увійшли професійні фотографи Майда Сламова (Чехія) та Нільс Аккерман (Швейцарія-Україна), а також співробітники Екодії, серед усього розмаїття унікальних фото-історій врешті обрали 20 робіт, що увійдуть в експозицію виставки “Листівка з села”.
Призові місця розподілились наступним чином:
- 1 місце – Ліна Павлик
- 2 місце розділили Лілія Юрків та Віра Журба
- 3 місце розділили Михайло Мазур та Олеся Петрук
Також сертифікати на навчання у наступній Зеленій Школі від партнерів конкурсу отримають:
- Ферма Романово
- Зіна Баланюк
- Надія Шлюз
До участі у фінальній виставці також увійшли роботи – Яна Поліщука, Надії Мишко, Наталії Турчин, Ростислава Коса, Ферми “Сирна Поляна”, Катерини Доротенко, Анатолія Печеного.
Щиро вітаємо переможців!
Ліна Павлик. Село Задубрівці, Івано-Франківщина.
Невеличкий врожай помідорів, які своїм запахом наповнили мене щастям та натхненням, були вирощені теплими руками моєї бабусі. І ніякого надзвичайного змісту – просто любіть своє рідне.
Лілія Юрків. Житомирське Полісся.
Замальовка із серії “Сільська буденність”. Водні процедури перед поверненням додому. #справжнєсело
Віра Журба. Річка Унава, Фастів, Київщина.
Щоранку, вдосвіта, та кожного вечора, після заходу сонця, власники маленьких та великих городів і садів спускалися до ріки Унави по воду, аби полити висохлу та пропечену сонцем землю під рослинами, рятуючи тим самим свій врожай. Того року врожаї все ж врятували, однак рік за роком річка все більше забруднюється то «аварійними» стоками заводів, то каналізаційними водами, міліє…
Михайло Мазур. Село Букачівці, Івано-Франківська область.
Лісівник, інженер за фахом, але душею і серцем Володимир Тиблевич завжди був землеробом. І коли постало питання розвивати фермерство на Опіллі , він […] створює одне з перших фермерських господарств «Тиблевич» у Букачівцях. Згодом до батьківської справи долучається син Остап, а тепер вже й онуки.
Сьогодні господарство […] вважають одним з кращих на теренах Прикарпаття. Родина Тиблевичів на власних та орендованих земельних паях вирощує зернові культури, займається тваринництвом, створила для сільських жителів десятки робочих місць, активно підтримує соціальні проекти у Букачівцях , допомагає відновлювати духовні і культурні традиції, підтримує святу Божу церкву.
Михайло Мазур. Село Букачівці, Івано-Франківська область.
Букачівці – моя мала Батьківщина. Звідси починається Україна… Мала Батьківщина- певною мірою Країна Дитячих спогадів, Пізнання та Сміливих юнацьких мрій, вона живе в пам’яті кожного з нас і залишається з нами назавжди…
Олеся Петрук. Село Ладиги, що на Хмельниччині, 2016 р.
Жителі села надзвичайно працьовиті, щирі, доброзичливі та енергійні. На сьогодні на території села зберіг своє функціонування, один з найбільших в області, сільськогосподарський кооператив імені Щорса.
Олеся Петрук. Село Ладиги, Хмельницька область.
Жителі села надзвичайно працьовиті, щирі, доброзичливі та енергійні. На сьогодні на території села зберіг своє функціонування, один з найбільших в області, сільськогосподарський кооператив імені Щорса.
Ферма Романово. Дніпропетровська область.
У нас все в порядке. Греет солнышко. Апрельский снег сошёл ? Барашки пасутся под чутким присмотром Дика. @rural_ua #справжнєсело #ferma_romanovo #нафермескучнонебывает
Ферма Романово. Дніпропетровська область.
Лето. Поле. Трактор. Романтика…
@rural_ua #справжнєсело #трактор #уборкасена
Зіна Баланюк. Бузький Гард, Миколаївська область.
Бузький Гард як і чарівна країна Нарнія має своїх мешканців і охоронців. Ці очі бачать наскрізь. Ворог не пройде!
Зіна Баланюк.
За тридев’ять земель, а саме у селі Таборівка на Миколаївщині, живе собі красень на ім’я Джон. Він має кучері над чолом, прекрасне почуття гумору та трьох поклониць Під час прогулянки #справжнєсело зустріла його. Ми обмінялися поглядами, він щось пробекав і я пішла.
Надія Шлюз. Село Старий Добротвір, Львівська область.
Фото, зроблене після грози, біля мого села де працює електростанція (Добротвірська ТЕС), яка є одним з найбільших забрудників у Львівській області. Це додає нам чимало клопотів, але водночас забезпечує селян роботою. Ось таке співжиття…
Ян Поліщук. Село Шендерівка, Черкаська область.
Цього року врожай може виявитися під загрозою. Причиною є глобальні зміни клімату, які весну перетворили у зиму.
Надія Мишко. Чернігівська область.
Це моя земля.
Єдине дозвілля.
Захопите землю,
Заросте бадиллям.
Надія Мишко. Чернігівська область.
Це моя земля.
Єдине дозвілля.
Захопите землю,
Заросте бадиллям.
-
-
dav
Наталія Турчин. Село Одрадне, Донецька область.
Поверхня незгідності збереження цілинних степових просторів України.
Ростислав Кос. Ворохта, Івано-Франківська область.
Українські “мілки” набираються сил високо в горах.
Ферма «Сирна Поляна». Дніпропетровська область.
На ферме не бывает жарко или холодно, есть настроение или нет. Работы всегда хватает. Вот и сейчас её немного привалило ? Солому подвезли.
Катерина Доротенко. Карпати.
Ох, ці Карпати ) Звели мене з розуму? #карпаты #гори #природа #українасьогодні
Анатолій Пєчьоний. Борова, Харківська область.
#природа наш #дом – берегите её
#справжнєсело
Запрошуємо всіх далі ділитись своїми історіями про #справжнєсело в Instagram та інших соціальних мережах.
В очікуванні нового сезону Листівок з села давайте популяризувати сучасне село разом! 🙂
імені Щорса оО
Скажіть будь-ласка, де і коли відбудеться експозиція виставки 20-ки кращих робіт “Листівка з села”?
Доброго дня! Виставка тільки планується. Коли буде відомо місце і час – організатори анонсують цю подію на цьому сайті та у Facebook