Екодія також активно співпрацює з іншими громадськими організаціями.

Ми члени мережі Climate Action Network (CAN) у регіоні Східної Європи, Кавказу і Центральної Азії (СЄКЦА). Вона створилася довкола кліматичних перемовин ООН ще у 1989, згодом почала розширюватися географічно і тематично, а у 2008-му з’явилася і наша регіональна мережа.

Зараз у CAN є 22 регіональних підрозділів по всьому світу – ми один із них. В нашому регіоні основною цінністю завжди був обмін інформацією, тому що її дуже бракувало. Громадським організаціям в наших країнах часто важко працювати, бо навіть якщо вони хочуть зробити щось корисне, часто немає доступу до інформації, яка допоможе втілити ідею у життя. Впливати на владу і ставати незалежними для громадських організацій регіону СЄКЦА також неймовірно важко. Тому їм важливо відчувати підтримку людей зі схожим досвідом і проблемами, мати змогу спілкуватися. Роль Екодії в CAN СЄКЦА – бути активною організацією членом, ділитись з іншими країнами своїм успішним досвідом та підтримувати громадські організації регіону інформаційно і експертно. Координаторка CAN СЄКЦА  наразі – Ольга Бойко, експертка з мережування в Екодії.

Українська Кліматична Мережа з’явилась у 2000 році і наразі налічує 35 членів з усієї України. Її мета – реалізація права громадян на життя в безпечному навколишньому середовищі у зв’язку із загрозою глобальної зміни клімату. Ми як Екодія є активними членами УКМ – ініціюємо та допомагаємо писати звернення, позиції громадськості по різним питанням, допомагаємо з поширенням інформації, беремо участь у спільних подіях мережі, залучаємо членів УКМ з інших міст до посилення локальної кліматичної політики. Ми також дуже раді бути членами ради УКМ і намагаємось вкладати достатньо зусиль щоб долучатись до стратегічного розвитку мережі.

Дізнатись більше про зміну клімату та її наслідки

Матеріали напрямку