Наслідки зміни клімату вже помітні і з кожним роком будуть тільки посилюватися, тому окрім скорочення викидів парникових газів потрібно адаптуватися до цих змін. Адаптація до зміни клімату – це пристосування до наявних або очікуваних ризиків, спричинених зміною клімату. Вчасні заходи з адаптації створюють додаткові можливості та економлять гроші. 1€ вкладений у адаптацію зекономить 4€ і більше на боротьбу з наслідками зміни клімату.

Ми досліджуємо та розповідаємо про вже наявні можливості та практики пристосування міст та спільнот до кліматичної кризи. А в адвокаційній роботі виступаємо за включення заходів з адаптації до національних, секторальних та місцевих стратегій, та адвокатуємо ці зміни на державному рівні. Також ми пояснюємо та популяризуємо важливість природних екосистем в адаптації до зміни клімату, саме тому пріоритетом нашої роботи ми вбачаємо впровадження у секторах за можливості  природоорієнтованих рішень  з адаптації — таких, які базуються на захисті,  відновленні та сталому використанні екосистем.

Хочете підтримати нашу роботу в напрямку адаптації до зміни клімату? Дізнавайтеся більше про це питання, розповідайте іншим та поширюйте знання у своїй спільноті!

>> Провести урок на тему адаптації до зміни клімату

Дізнатись більше про зміну клімату та її наслідки

Матеріали напрямку